Od słów do czynów, czyli warzenie More Than Words z Browarem Hoppy Beaver

Wraz z Kasią i Piotrkiem z Browaru Hoppy Beaver postanowiliśmy przejść od słów do czynów, czego efektem jest projekt, który stanowi więcej niż kilka słów o piwie.

Postanowiliśmy uwarzyć lekkie i orzeźwiające piwo, a do tego z bogatym bukietem w aromacie dzięki dodatkowi bardzo lubianych przez nas polskich chmieli, tak powstał nasz wymyślony specjalnie na tą okazję styl HAZY PAPA, z racji na zastosowane chmielenie na zimno mogliśmy nazwać go równie dobrze DDH, ale po co, woleliśmy by było to Polskie Aromatyczne Pale Ale. HAZY PAPA, żebyście mogli się zastanawiać, co to oznacza ;)

Dodane zostały płatki owsiane, by osiągnąć efekt gładkości, ale też wizualnej mglistości, a ponadto wyłącznie polskie chmiele (Iunga, Izabella i Oktawia) by pokazać ich moc i nadać możliwie letniego orzeźwienia.

Dlaczego takie chmiele?

Izabella to królewska odmiana, która swoją nazwę ma na cześć księżnej Izabelli Czartoryskiej, jest mieszanką chmielu Lubelskiego i mieszanki z Bałkanów, odratowana przez Polish Hops, to królewskie i świeże połączenie cytrusowo-sosnowe, przede wszystkim w postaci pomarańczy i cytryn.

Oktawia z kwiatowo-owocowymi nutami w postaci od świeżych zielonych jabłek, aż do limonek stanowi kolejny dodatek w tej wysoce aromatycznej kompozycji.

Wreszcie Iunga, szlachetna goryczkowa odmiana, wyhodowana przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznastwa (IUNG) w Puławach, z dużą ilością alfa-kwasów i łagodnym aromacie owocowo-ziołowo-kwiatowym.

Mamy dla was fotorelację z warzenia. Zapraszam do obejrzenia i spotkania się z nami na premierze w piątek, 28 czerwca 2019 r. od godziny 19:00 w Samych Kraftach na Starym Mieście w Warszawie, gdzie pozostałe krany przejęte będą przez inne piwa Hoppy Beaver!

MORE THAN WORDS ma 5,3% alk. obj., 12 BLG i 30 IBU.

Piwo będzie dostępne w beczkach i butelkach, tak więc już od początku lipca zachęcam do poszukiwań ;)

Warzenie More Than Words Hoppy Beaver (4).jpg

Warzenie More Than Words Hoppy Beaver (3).jpg

Warzenie More Than Words Hoppy Beaver (5).jpg

Warzenie More Than Words Hoppy Beaver (7).jpg

Warzenie More Than Words Hoppy Beaver (9).jpg

Warzenie More Than Words Hoppy Beaver (8).jpg

Warzenie More Than Words Hoppy Beaver (12).jpg

baner_urodziny.jpg

logo.png

 

Jedna myśl na temat “Od słów do czynów, czyli warzenie More Than Words z Browarem Hoppy Beaver

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s