To jest właśnie piwo Alkopoligamia?

alkopoligamiapiwo (2) Na Parkingowej prócz Piw Paw można trafić też w jeszcze jedno miejsce , praktycznie za ścianę, więc idziemy. Bang. Tym razem nie wieczorem, lecz po południu, bo 55 to nie tylko dobry klub, 55 to też miejscówka gdzie można zjeść dobry obiad, tam też dostać można piwo o znajomej nazwie Alkopoligamia. Spalone innym słońcem.

Znacie? Lubicie? To w mojej opinii sam top polskich wytwórni muzycznych związanych z szeroko pojętą muzyką młodzieżową. Wiadomo, Alko równa się dobre rapsy. Kiedyś jeszcze mój osobisty klasyk w postaci 2cztery7, Pjus, Stasiak, Mes, teraz chociażby Knap. Krajowa czołówka. Tak, lepsze to jest niż „chcę być jak Tomasz Kopyra”.

Na podstawie poziomu produkcji, które bardzo mi pasują to oczekiwania wobec piwa również są wysokie. Jedzenie też mam dobre na miejscu. Zobaczymy co tam z piwem.alkopoligamiapiwo (3)

Piwo robione w Browarze Witnica, w sumie tak już można się spodziewać po butelce co to będzie. Lager. Może chociaż to będzie coś na podstawie specjalnej receptury, ale chyba nic z tego, mi to po prostu wygląda na Lubuskie Jasne lub Lubusza pod inna etykietą, oczywiście ze wszystkimi lubianymi przez miłośników piwa cechami, które można odnaleźć w tym piwie, a do tego nie było najświeższe w smaku. Szkoda. Zawsze na propsie Alko u mnie było za bezkompromisowość i styl, więc w głębi serca liczyłem na skumanie się z jakimiś rzemieślnikami i dorzucenie do pieca na rap scenie poprzez wypuszczenie czegoś co nawet w piwnej branży zrobi wielkie WOW. Tutaj tego nie ma, a jest piwo jakich wiele pod tą nazwą, chociażby znany i lubiany w branży nadmorski przykład. Tutaj ponadto było czuć, że mogło dostać się do niego zbyt dużo słońca.

A tymczasem powracam do dobrego rapu spod szyldu Alkopoligamia.com. Nagrania, imprezy tak. Piwo nie. Choć może kiedyś. Mam nadzieję, że to pierwszy krok, potem będzie lepiej. Proceente będzie wiedział.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s