PLON

Mocny akcent i ogromne zaskoczenie z tego roku autorstwa Browaru Kormoran. PIPA Single Wet Hop Sibilla, czyli na mokro chmielone Sybilką piwo, czyli pierwsza IPA chmielona polskim chmielem i dostępna na tak wielką skalę! Moim zdaniem to jeden z kolejnych kroków do przodu przez tej wielkości browary i to mi się bardzo podoba. Więcej o PLONie na stronie producenta. Browar Kormoran ryzykuje, ale jak widać na jego przykładzie, taka odwaga się opłaca, bo wygrywa ten rok dzięki Gruitowi, Podróżom i właśnie PLONowi. Jeżeli mierzyć piwo pod kątem satysfakcji z picia to w tym roku to jest mój ścisły top, a tak przecież ma być by piwo smakowało pijącemu.

plony

A jakie ono jest? Ma ładną i gęstą, białą pianę, świetny bursztynowy kolor, zapach również świetny, cytrusowy, mango, brzoskwinie, a do tego słód. I tak samo w smaku dominutje tu słodkość i słodowość.  Co sprawia, że to piwo dla mnie jest sesyjne.

Estetyka? Etykieta jest genialna w swojej prostocie, idealnie wyglądałby ten napis na gadżetach, z takim postulatem wychodziłem już wcześniej.

Mój kandydat na piwo roku.

Zapach: 5/5
Wygląd: 5/5
Smak: 5/5
Wrażenia: 5/5
Opakowanie: 5/5

Ocena: 5/5
Cena: 6,85 zł

plon

Jedna myśl na temat “PLON

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s