Książęce Burgundowe Trzy Słody

Zimowy wariant z oferty Książęce, ciekawe jak będzie się prezentował, bo letni wariant w postaci Książęcego Jasnego Ryżowego był dobry. Tu jednak pomysł na zimę, a jak wiadomo wszystko co na lato ma przewagę nad tym co na zimę. Ale mimo wszystko trzeba sprawdzić jak się prezentuje. Piwo zaczęło od mocnego początku, ponieważ zwyciężyło w Golden Beer Poland 2013 w kategorii ciemny lager. Choć tam akurat całe podium zajęte zostało przez Książęce, bo drugie miejsce zajęło Ciemne Łagodne, a trzecie Czerwony Lager. Czyli od razu poszedł przekaz, że ma być lepsze od pozostałych piw z Tychów. Ale mi w pewnym stopniu w smaku przypomina Ciemne Łagodne. Na pewno ich wspólną cechą jest delikatność w smaku i karmel.

ksiazburgun (1)Miedziane piwo z jak już wspomniałem karmelem na pierwszym tle. Uwarzone zostało z dodatkiem dzikiej róży i jest delikatny owocowy smaczek na samym początku.
Nie jest to złe piwo, jest całkiem fajne i w mini prywatnym rankingu Książęcych uplasuje się za ryżową wersją i ciemnym, ale trzyma poziom, który zadowoli fanów marki. Wizualnie jak zawsze fajnie. Zawiera 5,6% alkoholu, 13% ekstraktu.

ksiazburgun (3)Ocena: 2,5/5
Cena: 3 zł

ksiazeceburgundowe

Jedna myśl na temat “Książęce Burgundowe Trzy Słody

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s