Biały Niedźwiedź – Belyi Medved

Zaczynając od pozytywów to świetny kapsel, mimo ze odkręcany oraz butelka, uwielbiam to logo, super się prezentuje. Ta jasna butelka dobrze dopasowana do nazwy piwa. W tej Rosji lubią wymyślne butelki, najpierw Staryj Mielnik, teraz Biały Niedźwiedź.

„Biały Niedźwiedź” to piwo w kolorze jasno-złotym, w pełni klarowne. Piana jest całkiem spora, na dodatek opada w dosyć powolnym tempie i wytrzymuje w postaci niewielkiego kożuszka do samego końca. W zapachu piwo jest dosyć intensywne, słodowowe, całkiem przyjemne. Alkohol jest prawie niewyczuwalny. Pijąc „Białego Niedźwiedzia” należy pamiętać o mocnym schłodzeniu – wtedy jest najlepsze.

Całkowicie słodowe, nic a nic nie czuć goryczki, słomkowa barwa, piana dobra, choć nie ma dużej warstwy, ale w trzyma sie w małej warstwie i osadza na ściankach, do tego owocowe słodowe zapachy. Jest po prostu słodkie , ale brak pełni smaku, choć dość mocno gazowane. Browar Chernihvskyj je produkuje, zawiera 230 kalorii, 4,1% alkoholu, dość delikatne, 12% ekstraktu.

Ocena: 2/5

Cena: 5,29 zł

BelyjMedved

Jedna myśl na temat “Biały Niedźwiedź – Belyi Medved

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s