Argus Naturalnie Mętny

Czy znacie już całą rodzinę Argusów dostępnych w Lidlu. Dyskont dobrze wiedział co się dzieje na rynku i wypuścił własną serię przeróżnych gatunków piw. Miodowe, pszeniczne, niepasteryzowane i o smaku tequili. Wszystkie wypite już i opisane na Browarnii. Jednak to ten naturalnie mętny jest według mnie najlepszy z nich wszystkich. Produkowany jest w Łomży. Zawiera 5,7% alkoholu, ekstraktu nie podano. Zawiera słód jęczmienny i pszeniczny (40%). I nie wiadomo czemu na etykietce na szyjce ponownie wspomniano, że zawiera słód jęczmienny. Czyżby omyłkowo, jeśli nie to w jakim celu?

Tej mętności się nie bójcie, to tak specjalnie, nie świadczy to o tym, że piwo jest zepsute. Barwa jasna, miodowa, piana przyjemna dla oka. Ale jego delikatność tak daleko zachodzi, że nie czuć tu chmielu, ale też nie wyczułem żadnego posmaku pszenicy czy bananów, a według etykietki zawiera słód pszeniczny.

O butelce już się kiedyś rozpisywałem, niby fajnie, że tak minimalistycznie to wygląda, ale jednak przez jej barwę trzeba ją chronić przed światłem słonecznym. No i największy jego plus czyli stosunek cena jakość, który jest tu bardzo wysoki.

Ocena: 2,5/5

argusmetny

Jedna myśl na temat “Argus Naturalnie Mętny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s