Podpiwek Warmiński

Ile razy jest sytuacja gdy nie możesz spożyć normalnego piwa i musisz raczyć się wodą czy sokiem? Teraz jest alternatywa w postaci Podpiwka Warmińskiego zawierającego jedynie 0,5% alkoholu.

Na podstawie wirtualnego alkomatu dokonałem przykładowych obliczeń dla mężczyzny o wadze 80 kg, który wypił jedno takie piwo, po godzinie ma on 0,04 promila alkoholu we krwi, co oznacza, iż w normie, bo przypomnę, że dozwolone jest poniżej 0,2 promila.
Wirtualny Alkomat

Ale przypominam, że nawet jeśli wszystko jest w normie to jeśli nie czujesz się na siłach i nie masz pewności co do bystrości umysłu to nigdy nie prowadź.

Wracając jednak do Podpiwka Warmińskiego, to jak wszystkie produkty Browaru Kormoran charakteryzuje się bardzo dobrą jakością. Gęsta i ciemna piana, łącząca się z karmelowym aromatem i zachwycająca oko rubinową barwą.
W smaku również zdominowany przez karmel a ponadto palony (oczywiście zawiera słód: karmelowy, palony i pilzeński).

Kolejny ale nie mniej ważny plus to tak znikoma wartość alkoholu w porównaniu z klasycznym piwem nie jest szkodliwa dla naszego organizmu, a przy tym jest zdrowy, świetnie gasi pragnienie, jest rześki i zawiera cytując producenta „witaminy i minerały, niesie ze sobą energię”, a przy tym jest bardzo smaczny.
Warto czasem wybrać Podpiwek Warmiński.

Ocena: 4/5
Cena: 2,69 zł

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s