Książ Czarny Specjał

Mocniejsza wersja klasycznego Książa, tym razem mamy dojrzałe, długo leżakowane piwo 9%. Co oczywiste czuć wyraźnie, że ma większą moc niż zwykłe piwo. Nie pasuje mi moc tego piwa, ale w smaku jak na mocne to nie jest najgorsze. Mimo to fanem nie zostanę, w dodatku kiepska piana i brak zapachu, powodują że oceniłem jak oceniłem.

Ocena: 2/5
Cena: 3 zł

2 myśli na temat “Książ Czarny Specjał

  1. Jedno z najgorszych piw jakie piłem w życiu. Kupiłem z ciekawości na stacji Orlen wracając w niedzielę wieczorem do domu. Wcześniej nie słyszałem o tym piwie absolutnie nic, więc spróbowałem z ciekawością i bez uprzedzeń. Pierwsze wrażenie – zapach dziwny, taki słodowo-chemiczny z jakąś owocową nutą ale w tonacji chemii domowej, np. płynu do mycia podłóg. Wrażenie smakowe niestety podobne – ogólnie niepodobne do piwa, chemia gospodarcza zaprawiona słodem.
    Pomyślałem że może dlatego, że jestem zmęczony więc zjadłem coś, odczekałem chwilę i spróbowałem ponownie. Lepiej nie było a jeszcze doszedł lekko metaliczny posmak w ustach który wzmocnił się i po chwili miałem wrażenie, że piwo piję ze starego, skorodowanego wiadra.

    Ogólnie fatalne, totalna porażka – nie rozumiem jak coś takiego można w ogóle sprzedawać.A kupować tym bardziej, ja zrobiłem to po raz pierwszy i ostatni.

  2. może być spokojnie jedno mi wystarczy na sucho tzn. bez jedzenia, z jedzeniem ze dwa może trzy takie dałbym radę, pasuje do grila i innych pieczonych smakolyków. pozdrawiam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s