Amber Naturalny

Poznaj prawdziwe piwo, w sumie to ten amber niepasteryzowany jest całkiem przyjemnym piwem. Miła goryczka, piana się długo trzyma, barwa przyjemna złocista dla oka.
Zawartość alkoholu 5,7%, 12,2% ekstraktu. Produkcja Browar Amber Andrzej Przybyło Bielkówko.

… i właśnie w tym momencie zorientowałem się, że to jest Ten Browar Amber, produkujący takie świetne piwa jak Koźlak i Żywe (na razie tylko te próbowałem, pewnie pozostałe są co najmniej dobre). I od razu moje zaskoczenie piwem o którym pierwsze słyszę, zmieniło się w docenienie staranności i dobrej jakości produkcji.
Zdecydowanie warto spróbować

Dodatkowo cytat, z oficjalniej strony Browaru:
„Piwo Amber Naturalny sygnowane jest znakiem Akademii Piwa, której celem jest krzewienie świadomości bogactwa piwnego świata, jego tradycji związanych z metodami produkcji, składnikami, oraz celebracją towarzyszącą rozsądnej degustacji.”
Dokładnie tak, to jest piwo, którym można się delektować.
I w dodatku fajna matowa puszka.

Ocena: 4/5
Cena: 2,70 zł


Cena za Ambera w butelce 3,30 zł

2 myśli na temat “Amber Naturalny

  1. nota bene, właśnie spożywam w okolcach czwartego ambera, przeplatając jednym, dwoma kuflowymi, więc smak wprost trudno jest przecenić.. ps. taaaa, wiem, że to banał, co napiszę, ale w butelce tu naprawdę odczucia organoleptyczne różnią sie od tych „puszkowych”… butelkowe: świeży, delikatny smak, aczkolwiek niepozbawiony goryczki i chmielowego dna…

  2. jeśli masz pan taką cene ambera naturalnego, to mieszkasz pan pewnie na terytoriach północnych; w prowincji Kanady do której cholernie trudno dotrzeć…oj, bez obrazy, żartuje… W SKRÓCIE: OPRÓĆZ CIECHANA JEST TO MÓJ ULUBIONY BROWAR (jako zakład produkcyjny, w tym sensie), WIĘC OCENA JEST JASNA… JAK PRAWDZIWY JASNY PEŁNY !! ;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s